Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Pomorska

Pomorska, Szczenurze, pomorskie

  • 595 000 zł
  • 37 m²
  • 16 081,08 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Kończal

Skontaktuj się

Dom, ul. Pomorska

Pomorska, Szczenurze, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

595 000 zł

37 m²

16 081,08 zł/m²

Dom, ul. Pomorska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

595 000 zł 37 m² 16 081,08 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia działki:
2 056 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia działki:

2 056 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 595 000 zł (16 081,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 37 m² (25 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2020
  •   technika budowy: konstrukcja szkieletowa; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 2 056 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Media: prąd, szambo; ogrzewanie: kominek
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przepięknie usytuowany, dobrze docieplony domek całoroczny, wolnostojący o konstrukcji drewnianej.

Dom wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym położony jest w miejscowości SZCZENURZE, zaledwie 6 km od Łeby.

Urocza Wysoczyzna Choczewska to nie tylko piękne tereny, trasy rowerowe, lasy, ale również położone wśród leśnych kompleksów, zaledwie 3 km od nieruchomości niezwykle urokliwe i dzikie jezioro Czarne. (...)

Agent

Justyna Kończal

501 777...

501 777 608

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 777...

501 777 608

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość